صفحه اصلی > تکنولوژی : ساخت نسخه سه بعدی تلگرام در سال 1403

ساخت نسخه سه بعدی تلگرام در سال 1403

نسخه‌ی سه‌بعدی تلگرام ساخته می‌شود

ساخت نسخه سه بعدی تلگرام در سال 1403

ساخت نسخه سه بعدی تلگرام در سال 1403
ساخت نسخه سه بعدی تلگرام در سال 1403
مدیرعامل تلگرام تأیید کرده است که نسخه‌ی سه‌بعدی این پیام‌رسان ساخته می‌شود. او همچنین ویدیویی از تلگرامِ جدید منتشر کرده است.

به‌ گزارش زومیت، “پاول دورف” مدیرعامل تلگرام، اولین ویدیوی رسمی نسخه‌ی visionOS این پیام‌رسان را در کانال شخصی خودش منتشر کرد. این نسخه که برای هدست واقعیت ترکیبی اپل ویژن پرو توسعه داده می‌شود، بسیار هیجان‌انگیز به‌نظر می‌رسد.در ویدیوی منتشرشده از نسخه‌ی visionOS تلگرام، می‌بینیم که این پیام‌رسان با تمامی ویژگی‌های هیجان‌انگیز سیستم‌عامل جدید اپل سازگاری دارد و پس از فعال‌سازی حالت واقعیت مجازی ویژن پرو، شما را در محیطی مجازی برای تماشای ویدیو غوطه‌ور می‌کند.

تلگرام در بازار پیام‌رسان‌ها رقیب قدری به نام واتساپ دارد که حمایت متا، غول ۸۶۴ میلیارد دلاری صنعت فناوری را پشت خود می‌بیند؛ اما این تلگرام است که بسیار سریع‌تر از واتساپ میزبان قابلیت‌های جدید و نوآورانه می‌شود.

تلگرام برای پشتیبانی از visionOS نیز پیش‌قدم شده است و قبل از تمامی پیام‌رسان‌های دیگر سراغ سازگاری با این پلتفرم رفته. در حال حاضر مدیران هیچ پیام‌رسان دیگری توسعه‌ی نسخه‌ی visionOS را به‌صورت عمومی تأیید نکرده‌اند.توسعه‌ی نسخه‌ی visionOS تلگرام برای آمریکایی‌هایی که از این پیام‌رسان استفاده می‌کنند و قدرت خرید ویژن پرو را دارند، خبر بسیار خوبی است. ویژن پرو اوایل سال ۲۰۲۴ روانه‌ی بازار آمریکا خواهد شد؛ قیمت هدست واقعیت مجازی موردبحث ۳٬۴۹۹ دلار است.

پاول دورف فعلا هیچ جزئیاتی درباره‌ی نسخه‌ی visionOS تلگرام منتشر نکرده است و نمی‌دانیم توسعه‌ی این نسخه چه زمانی تکمیل می‌شود. همچنین مشخص نیست که نسخه‌ی واقعیت مجازی تلگرام برای هدست‌هایی غیر از اپل ویژن پرو هم منتشر می‌شود یا نه.

دیدگاهتان را بنویسید