صفحه اصلی > فیلم : سریال خاندان اژدها فصل ۲ قسمت 2 دوبله فارسی

سریال خاندان اژدها فصل ۲ قسمت 2 دوبله فارسی

سریال خاندان اژدها فصل ۲ قسمت 2 دوبله فارسی

سریال خاندان اژدها فصل ۲ قسمت 2 دوبله فارسی سریال خاندان اژدها فصل ۲ قسمت 2 خاندان اژدها فصل ۲ قسمت 2 سریال خاندان اژدها فصل 2 قسمت 2 بدون سانسور خاندان اژدها فصل ۲ قسمت ۲ 

خاندان اژدها (انگلیسی: House of the Dragon)[۶] مجموعهٔ تلویزیونی درام فانتزی آمریکایی است که به عنوان پیش‌درآمدی بر بازی تاج‌وتخت (۲۰۱۱–۲۰۱۹)، دومین نمایش در این فرنچایز محسوب می‌شود و توسط جرج آر. آر. مارتین و رایان کندال برای اچ‌بی‌او ساخته شده است. هر دو سریال بر پایهٔ رمان‌های ترانه یخ و آتش اثر مارتین ساخته شده‌اند. کندال و میگل سپاچنیک تهیه‌کنندگان اصلی این سریال هستند. این سریال بر اساس بخش‌هایی از رمان آتش و خون، حدود ۲۰۰ سال پیش از وقایع بازی تاج‌وتخت و ۱۷۲ سال پیش از تولد دنریس تارگرین می‌گذرد. وقایع آن آغاز افول سلطنت خاندان تارگرین را به تصویر می‌کشد، که منجر به جنگ جانشینی تارگرین‌ها معروف به «رقص اژدهایان» می‌شود.

سفارش ساخت خاندان اژدها در اکتبر ۲۰۱۹ داده شد. انتخاب بازیگران در ژوئیه ۲۰۲۰ انجام و تصویربرداری اصلی از آوریل ۲۰۲۱ در بریتانیا آغاز شد. این سریال در تاریخ ۲۱ اوت ۲۰۲۲ پخش شد و فصل اول آن شامل ده قسمت است. این سریال پنج روز پس از پخش، برای فصل دوم تمدید شد. سپاچنیک پس از فصل اول نقش خود را به عنوان تهیه‌کنندهٔ اصلی ترک کرد و کندال به عنوان تنها شورانر برای فصل دوم باقی ماند. فصل دوم در ۱۶ ژوئن ۲۰۲۴ پخش شد و شامل هشت قسمت است. این مجموعه در ژوئن ۲۰۲۴ برای فصل سوم تمدید شد.

فصل نخست نقدهای مثبت منتقدان را دریافت کرد، که از توسعه شخصیت‌ها، جلوه‌های بصری، نویسندگی، موسیقی رامین جوادی و اجراها تحسین شد. با این حال، شتاب داستان، به ویژه پرش‌های زمانی، و نورپردازی تاریک برخی از صحنه‌ها مورد انتقاد قرار گرفت. این سریال در نخستین روز توسط بیش از ۱۰ میلیون بیننده در سراسر کانال‌های خطی و اچ‌بی‌او مکس دیده شد، که بزرگ‌ترین افتتاحیه روز در تاریخ اچ‌بی‌او بوده است. خاندان اژدها برنده جایزه گلدن گلوب بهترین مجموعه تلویزیونی – درام شد و اما دآرسی برای اجرایش نامزد گلدن گلوب بود. همچنین این مجموعه نامزد ۹ جایزه امی ساعات پربیننده شامل نامزدی در دسته‌بندی مجموعهٔ درام برجسته بود.

دانلود با لینک مستقیم :

.

DOWNLOAD 1080

DOWNLOAD 720

DOWNLOAD 480

دیدگاهتان را بنویسید