صفحه اصلی > اجتماعی : مقام معظم رهبری دستور صادر کرد

مقام معظم رهبری دستور صادر کرد

رییس دفتر نظامی فرماندهی معظم کل قوا گفت: امروز به لطف خدا و رهبری امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در مسیر پیشرفت قرار گرفته و به دستاوردهای بسیار قابل توجه‌ای رسیده‌ایم.

سردار محمد شیرازی رییس دفتر نظامی فرماندهی معظم کل قوا در آیین اختتامیه نخستین نمایشگاه جامع تربیت و آموزش ارتش انقلابی از نیروی انسانی تا سرمایه انسانی که صبح امروز (پنج شنبه) در محل ستاد ارتش برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: آموزش و تربیت یکی از موضوعات مورد تاکید مقام معظم رهبری است و ما باید با استفاده از تجربیات گرانقدر دفاع مقدس و دانش اساتید محترم بتوانیم جوانان را برای تعالی ایران اسلامی تربیت کنند.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب همواره به ما در نیروهای مسلح تاکید دارند که کاری در تراز انقلاب اسلامی انجام دهید و این تراز انقلاب اسلامی بسیار والا است که رسیدن به این نقطه کار آسانی نیست و باید با مجاهدت و تلاش فراوان به آن سمت حرکت کنیم.

هشدار نظامی ایران به آمریکا: دریای سرخ منطقه ماست /قطعا کسی نمی تواند در آن مانور بدهد

سردار شیرازی گفت: امروز در تولید تجهیزات دفاعی به دستاوردهای چشمگیری رسیده‌ایم و از فناوری‌های نوین جهانی برخوردار هستیم. در حالی که یک روز همه این نیازها از خارج تهیه می‌شد اما امروز همه این نیازها در داخل کشور تولید می‌شود به شکلی که آنها که یک روز ما به توانمندی‌های آنها نیاز داشتیم امروز نیازمند توانمندی‌های ما هستند و به دنبال دانش و فناوری‌های ما هستند.

وی تربیت را یک اصل بسیار قابل توجه دانست و گفت: بحث تربیت در کنار اراده و عقیده و ایمان اصولی است که یک نیروی انسانی را به حدی بالا می برو که می‌تواند تفاوت‌ها را رغم بزنند.

رییس دفتر نظامی فرماندهی معظم کل قوا گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا و ایثارگری ملت به توانمندی رسیده که دنیا و جهانیان به سمت آن می‌آیند و شما می‌بینید که ندای حق طلبی ایران در جهان مشتاقان بسیاری دارد و فشارها و محدودیت‌های قدرت‌های استکباری نمی‌تواند مانع گرویدن آزاد مردان به سوی ندای حق طلبی ایران در جهان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید