صفحه اصلی > چهره ها : نظر باریش اردوچ در مورد ایران

نظر باریش اردوچ در مورد ایران

نظر باریش اردوچ در مورد ایران

نظر باریش اردوچ در مورد ایران

باریش آردوچ ( به ترکی Barış Arduç ) متولد ۱٧ مهر ۱٣۶۶ در شهر مونسترلینن سوئیس؛ بازیگر و مدل سرشناس ترک است

باریش فرزند دوم خانواده است و دو برادر به نام های انور و مرت دارد. پدر باریش بنام ارول و مادرش بنام گولای که برای کار به سوئیس رفته بودند و در این کشور به کار املاک مشغول بودند، باریش و دو فرزند دیگرشان را در این کشور به دنیا آورده اند. پدر باریش اصالتا اهل فاتسای ترکیه و مادرش اصالتا اهل شهر ولور آلبانی است.

باریش تا ٨ سالگی در سوئیس زندگی کرده و پس از آن به همراه خانواده به ترکیه بازگشته است. او در شهر های زکریا و گولجوک به مدرسه رفته و پس از زلزله سال ۱٩٩٩ ازمیت که به ویرانی شهر گولجوک منجر شد

باریش پس از تمام کردن دوران راهنمایی و سال اول دبیرستان، به همراه خانواده به استانبول آمده و دوران دبیرستان را در این شهر سپری کرده است.

زمانیکه باریش در دوران دبیرستان تحصیل میکرده، پدر و مادرش از یکدیگر جدا شده اند و او پیش مادرش زندگی کرده اما با پدرش نیز دیدار می کرده است. او قبل از ورود به دانشگاه، به آکادمی ورزشی فکر میکرده به همین دلیل وارد دانشگاه کایسری شده اما به دلیل اینکه در سال اول تحصیل، با این رشته آداپته نشده، آن را رها کرده است.

زمانیکه باریش به فکر ورود به کنسرواتور افتاده است، با بازیگر قدیمی ترک، آیلا آلگان آشنا شده و بدین طریق زندگی هنری وی آغاز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید