صفحه اصلی > فشن : 7 مدل مانتو مازراتی جدید 2024

7 مدل مانتو مازراتی جدید 2024

7 مدل مانتو مازراتی جدید1403

7 مدل مانتو مازراتی جدید 2024

مدل مانتو مازراتی با یک دکمه تزیینی

7 مدل مانتو مازراتی جدید 2024

در مدل مانتو مازراتی تک دکمه، یک عدد دکمه روی قسمت راست مانتو و دکمه دیگر روی سمت چپ مانتو دوخته می‌شود. در این مدل دکمه‌ها فقط جنبه تزیینی دارند و قابلیت بسته شدن را ندارند. برای بستن جلوی این مانتوها غالبا از قزن یا کمربند استفاده می‌شود. غالبا یقه انگلیسی یا آرشال برای این دسته از مانتوها کاربرد دارد و کشیدگی یقه تا نزدیکی دکمه‌ها ادامه پیدا می‌کند.

مدل مانتو مازراتی دو دکمه تزیینی

7 مدل مانتو مازراتی جدید 2024

در مدل مانتو مازراتی دو دکمه، دو دکمه برای سمت راست و دو دکمه برای سمت چپ روی مانتو دوخته می‌شود که مجموعا چهار دکمه به کار می‌رود و جنبه تزیینی دارد. دکمه‌ها می‌توانند با رنگ لباس ست شوند؛ برای مثال دکمه‌های براق طلایی برای این سبک از مانتوها به‌کار می‌برند که ظاهر شیک و مرتبی به آن می‌بخشد.

مانتو مازراتی یقه گرد

7 مدل مانتو مازراتی جدید 2024

مانتو مازراتی یقه گرد از جمله مانتوهایی به‌شمار می‌رود که در بین دختران بسیار محبوب است. یقه گرد بسیار زیبا روی شانه و پایین گردن می‌نشیند و به راحتی از شومیزهایی که یقه‌های تزیینی مانند پاپیونی دارند در زیر آن می‌توانید استفاده کنید.

مانتو مازراتی یقه انگلیسی

7 مدل مانتو مازراتی جدید 2024

مانتو جلو بسته یقه انگلیسی از جمله مانتوهایی است که حتما باید در کمد لباس خود داشته ‌باشید. یقه انگلیسی از معروف‌ترین یقه‌هایی است که همیشه برای کت و شلوار، مانتو و جلیقه از آن استفاده می‌شود. یقه انگلیسی ظاهر شیکی را به استایل شما هدیه می‌دهد.

مانتو جلو بسته تک دکمه

7 مدل مانتو مازراتی جدید 2024

مانتوهای مازراتی جلو بسته بسیاری توسط یک دکمه که روی آن دوخته شده‌است، بسته می‌شوند. مانتوهای مازراتی جلو بسته برای افرادی که علاقه دارند پوشش کاملی داشته‌باشند، بسیار مناسب و شیک است. مدل مانتو مازراتی دکمه دار برای محیط‌های رسمی مناسب محسوب می‌شود.

مدل مانتو کتی مازراتی مجلسی

7 مدل مانتو مازراتی جدید 2024

پارچه مازراتی بسیار پارچه مناسبی برای مانتوهایی با طرح کت هستند. ایستایی و بافت قوی پارچه مازراتی باعث بهتر نشان دادن حالت کتی مانتو است. برای مانتوهای کتی جلو بسته از دکمه یا قزن برای بستن استفاده می‌شود. مدل مانتو کتی مازراتی برای افرادی که لاغر هستند و می‌خواهند استایل پری داشته باشند، مناسب است.

مانتو خفاشی مازراتی

7 مدل مانتو مازراتی جدید 2024

بسیاری از مانتوهای خفاشی به تازگی از پارچه مازراتی دوخته می‌شوند و جلوی آن‌ها توسط چند دکمه یا دوخت بسته می‌شود. مانتو خفاشی به پارچه لخت نیاز دارد و  همین مسئله پارچه مازراتی را برای این مدل مانتو مناسب کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید