صفحه اصلی > چهره ها : بیوگرافی آصف آریا خواننده سبک جدید ایرانی

بیوگرافی آصف آریا خواننده سبک جدید ایرانی

بیوگرافی آصف آریا خواننده سبک جدید ایرانی

بیوگرافی آصف آریا خواننده سبک جدید ایرانی

بیوگرافی آصف آریا خواننده سبک جدید ایرانی

بیوگرافی و عکس های آصف آریا

آصف آریا از جمله خواننده جوان ایرانی که توانسته است هواداران زیادی را در میان جوانان ایرانی به خود جذب کند. این هنرمند دهه شصتی توانست با انتشار آهنگ‌ های هیس و حال دلم به سرعت محبوب شده است

در این مطلب ستیکا می خواهیم به بیوگرافی آصف آریا از جمله خواننده جوان ایرانی را در این قسمت با هم مرور می‌کنیم که توانسته است هواداران بسیاری را در بین جوانان ایرانی به خود جذب کند. این هنرمند دهه شصتی توانست با انتشار آهنگ‌ های هیس و حال دلم به سرعت محبوب شده است.

بیوگرافی آصف آریا

بیوگرافی آصف آریا خواننده سبک جدید ایرانی

آصف آریا از خواننده های محبوب کشور است که توانسته با آهنگ های جوان پسند خود نظر مخاطبان جوان را جلب کند. وی از خوانندگان جوان دهه شصتی می باشد و ساز تخصصی او گیتار است و در آهنگ های خود از سبک پاپ استفاده می کند‌. آریا در سال ۱۳۹۶ به طور اجرایی کار خود را در زمینه موسیقی شروع نمود. ولی آهنگی که او را به شهرت رساند آهنگ “حال دلم” بود که با استقبال زیادی مواجه گردید که گروه سل لا دزفول این آهنگ را بازخوانی نموده است.

همین طور آهنگ “پایتم من” و” نرو عزیزم” از آهنگ های پر طرفدار اوست. به خصوص همخوانی او با آهنگ “هزار و یک شب” با گروه پازل بند جزو آثار پرمخاطب او است. که گروه سل لا دزفول این آهنگ را بازخوانی نموده است.

 

آغاز فعالیت آصف آریا

آقای قاسم در سال ۱۳۹۶ به صورت اجرای کار خود را در زمینه موسیقی آغاز کرد آهنگ پایتم من و نرو عزیزم از معروف‌ترین آهنگ‌های او به شمار می آید.

آقای آصف آریا با خواننده های بسیاری تا به حال همکاری داشته است که مهدی جهانی از معروف ترین آنها بوده که همکاری آنها سبب تولید آهنگ های جذابی نموده است.

گروه سل لا دزفول یکی از آهنگ های معروف این خواننده را بازخوانی نموده و مورد استقبال زیادی از مردم ایران قرار گرفت. آصف آریا با خواننده های بسیاری همکاری داشته است، آقای مهدی جهانی از معروفترین آنها می باشد و این همکاری سبب خلق آهنگ های جذاب شده است.

بیوگرافی آصف آریا خواننده سبک جدید ایرانی

ازدواج آصف آریا

تاکنون در مورد ازدواج این خواننده عزیز هیچ اطلاعاتی به دست نیامده است و احتمال مجرد بودن ایشان زیاد است.

آهنگ های آصف آریا

از آهنگهای آقای آصف آریا می توان به موی لخت ، هیس ، حال دلم ، ساعت‌شنی ، زنگ میزنه ، هزار و یک شب و آتیش اشاره کرد آقای آریا آهنگ هزار و یک شب را با گروه پازل همخوانی نموده است.

– آهنگ عزیزم سال ۱۳۹۶

– همه میگن سال ۱۳۹۶

– تو یه دونه سال ۱۳۹۷

– پایتم من سال ۱۳۹۸

– نرو سال ۱۳۹۸

– چشمون کردن سال ۱۳۹۸

– هزار و یک شب سال ۱۳۹۸

– آتیش سال ۱۳۹۹

– ساعت شنی سال ۱۳۹۹

– بازخوانی Lacasa de pape سال ۱۳۹۹

– بازخوانی آهنگ عزیزم سال ۱۳۹۹

– حال دلم سال ۱۳۹۹

– خاطره سال ۱۴۰۰

– نگرانتم سال ۱۴۰۰

– موی لخت سال ۱۴۰۰

– هیس سال ۱۴۰۰

– شوخی ندارم سال ۱۴۰۰

– تو یک دونه سال ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید