صفحه اصلی > چهره ها : بیوگرافی سپهر خلسه خواننده رپ ایرانی

بیوگرافی سپهر خلسه خواننده رپ ایرانی

بیوگرافی سپهر خلسه خواننده رپ ایرانی

بیوگرافی سپهر خلسه خواننده رپ ایرانی

بیوگرافی سپهر خلسه خواننده رپ ایرانی

بیوگرافی و عکس های سپهر خلسه

سپهر خلسه رپر ایرانی 17 مرداد 1367 در تهران به دنیا آمد. او با موزیک گل مـن بـه شهرت رسید و پس از آن فروش و دانلودهای موزیک های او رشد صعودی خیلی بالایی را دنبال کردند، سپهر خلسه مقیم خارج از کشور می‌باشد. در ادامه این مطلب ستیکا بیشتر با سپهر خلسه آشنا میشویم.

چکیده ای از بیوگرافی سپهر خلسه

نام اصلی: سپهر شهابلو

تاریخ تولد: 17 مرداد 1367

محل تولد: تهران

حرفه: خواننده

مدرک تحصیلی: فوق لیسانس میکروبیولوژی

بیوگرافی سپهرخلسه

سپهرخلسه رپر ایرانی متولد 17 مرداد ماه 1367 اسـت و اکنون در کانادا زندگی می‌کند. خلسه یعنی چـه؟ خلسه حالتی میان خواب و بیداری اسـت کـه امواج ذهنی در وضعیت آلفا قرار میگیرند و القا پذیری انسان بالا می رود. نامش در شناسنامه سپهر شهابلو است و در منطقه گیشا بدنیا آمد و از سه سالگی در محله ستارخان بزرگ شده است ، علاقه اش به موسیقی در دوران نوجوانی با نوشتن ترانه آغاز شد.

در سال سوم دبیرستان که 16 ساله بود به دلیل شغل مادرش که حسابدار یک شرکت کانادایی بود مجبور به مهاجرت به ونکوور کانادا شدند. سپهر در سال 94 پس از 10 سال به تنهایی به ایران بازگشت.

مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد میکروبیولوژی از کانادا را دارد و اکنون در کانادا زندگی می کند.

بیوگرافی سپهر خلسه خواننده رپ ایرانی

شروع فعالیت سپهرخلسه

فعالیت خود را از 17 سالگی به طور جدی با نوشتن ترانه آغاز کرد و از 22 سالگی در لندن با سروش هیچکس آشنا و زیر نظر او وارد حرفه خوانندگی شد. نخستین آلبوم بلند او در سال 1394 به نام یادگاری منتشر گردید که داستان تنهایی و تفکرات خلسه را توصیف می کند ، او کنسرت های بسیاری را در خارج از کشور نیز اجرا می کند. همکاری خلسه با سروش هیچکس آغاز شد و به رپرهای دیگری مانند علیرضا جی جی ، سیجل و بهزاد لیتو کشید که چندین کار مشترکی هم با هم منتشر کردند.

ازدواج سپهرخلسه

سپهرخلسه  با دختری بنام نیلوفر در ارتباط است که فعلا در دوران نامزدی هستند.

آلبوم سپهرخلسه

– یادگاری

آهنگ های سپهرخلسه

– پاکت نامه

– لاین بازی

– صلیبی

– کارای بچگی

– بتکون

– منطقی

– نگو مثل اونام

– من شیخم

دیدگاهتان را بنویسید