صفحه اصلی > فشن : تیپ اسپرت مخصوص مردان چاق برای خوش استایل شدن

تیپ اسپرت مخصوص مردان چاق برای خوش استایل شدن

تیپ اسپرت مخصوص مردان چاق برای خوش استایل شدن

تیپ اسپرت مخصوص مردان چاق برای خوش استایل شدن

تیپ اسپرت مخصوص مردان چاق برای خوش استایل شدن

مدل لباس مردانه برای افراد چاق مخصوص خوش پوش ها

هدف از نگارش این محتوا آشنایی با انواع تیپ اسپرت مردان چاق است. اگر شما جزء مردان چاق هستید و می خواهید خوشتیپ باشید باید بدانید که خوشتیپ شدن در ساز شما اصلا کار سخت و نشدی نیست. کافی است در انتخاب لباس هایتان دقت کنید.

مردان چاق با انتخاب لباس های مناسب می توانند بر جذابیت و زیبایی خود بیفزایند و در مکان های مختلف با اعتماد به نفس ظاهر شوند. یکی از مناسب ترین تیپ ها برای مردان چاق تیپ اسپرت است. این نوع لباس ها تا حد زیادی می توانند عیب های اندامتان را بپوشانند و شما را شیکپوش تر نشان دهند. در حال حاضر انواع تیپ اسپرت مردان چاق با طرح و رنگ های مختلف در بازار موجود می باشد که ما در این مقاله مجموعه ای از تصاویر آن را تهیه نموده ایم که با مشاهده ی آن ها می توانید ایده های خوبی برای استایل خود بگیرید.

تیپ اسپرت مخصوص مردان چاق برای خوش استایل شدن

تیپ اسپرت مردان چاق برای زمستان

انواع تیپ اسپرت مردان چاق

یکی از مهم ترین دغدغه های مردان چاق، لباس پوشیدن و انتخاب لباس متناسب با سایز خودشان است. در صورتی که این کار اصلا سخت نیست و هیچ ناراحتی ندارد. کافی است شما یک تنپوش مناسب برای خود انتخاب کنید تا جذاب تر شوید.

بسیاری از آقایان چاق بر این باورند که حتما لباس های آن ها باید گشاد و بزرگتر از سایزشان باشد تا چاقیشان کمتر دیده شود. در صورتی که این باوری کاملا اشتباه است. این نوع لباس ها نه تنها چاقی آن ها را نمی پوشاند بلکه سبب می شود شلخته تر و نامنظم تر دیده شوند. یکی از رنگ های پرطرفدار که همیشه مد است، رنگ مشکی است. این رنگ را می توانید با هر رنگی ست کنید، داشتن تیپ مردانه مشکی علاوه بر جذاب بودن باعث می شود لاغرتر به نظر برسید.

 

تیپ اسپرت مخصوص مردان چاق برای خوش استایل شدن

نمونه تیپ اسپرت مردان چاق

لذا این دسته از آقایان بهتر است از انواع تیپ اسپرت مردان چاق که دقیقا هم سایز آن ها است استفاده کنند تا فرم بدنشان منظم تر و مناسب تر دیده شود. البته در زمان انتخاب این لباس ها باید دقت کنید لباس های تنگ و چسبان را انتخاب نکنید چرا که این لباس ها به تنتان می چسبند و برجستگی های اندامتان را بیشتر نشان می دهند و سبب می شود شما چاق تر به نظر برسید.

تیپ اسپرت مخصوص مردان چاق برای خوش استایل شدن

تیپ اسپرت مردان درشت اندام

انتخاب تیپ اسپرت مردان چاق

حال اگر می خواهید متناسب با وزنتان، یک لباس اسپرت انتخاب کنید که هم در آن راحت باشید و هم جذاب تر شوید می توانید از تیشرت های یقه هفت استفاده کنید. همچنین انتخاب شلوارهای فاق کوتاه برای مردان چاق اصلا مناسب نیست. چرا که این نوع شلوارها چربی های شکم و پهلوی آن ها را بیشتر نشان می دهند. همچنین اگر می خواهید لاغرتر به نظر برسید می توانید از لباس های با رنگ تیره مثل سورمه ای یا سبز تیره و … استفاده کنید. این رنگ ها شما را تا چند کیلو لاغرتر نشان می دهند.

 

تیپ اسپرت مخصوص مردان چاق برای خوش استایل شدن

تیپ اسپرت مردان چاق و هیکلی

تیپ اسپرت برای مردان چاق دارای چه ویژگی هایی باشد؟

همان طور که انتخاب و پیدا کردن لباس برای افراد لاغر بسیار سخت است افراد چاق نیز به سختی می توانند لباس مناسب سایز خود را پیدا کنند. معمولا مردان چاق به دنبال لباس هایی هستند که زیاد آن ها را چاق نشان ندهد و همچنین بر جذابیت آن ها بیفزاید. اگر شما نیز به دنبال چنین لباسی هستید می توانید با رعایت اصول زیر این لباس را پیدا کنید:

 

تیپ اسپرت مخصوص مردان چاق برای خوش استایل شدن

اصول استایل کردن برای انواع تیپ اسپرت مردان چاق

حتی الامکان از انتخاب لباس های خیلی تنگ یا خیلی گشاد خودداری کنید.

به جنس لباس مد نظرتان دقت کنید چرا که اگر جنس لباستان به گونه ای باشد که به بدنتان بچسبد شکمتان را بزرگتر نشان می دهد.

رنگ لباس نیز در چاقی و لاغری شما تاثیر می گذارد. مثلا رنگ های زرد، قرمز، صورتی و سایر رنگ های روشن شما را چاق تر از حد معمول نشان می دهند.

پوشیدن لباس های راه راه عمودی شما را باریک تر می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید