صفحه اصلی > تکنولوژی : ظاهری جذاب و متفاوت گوشی سامسونگ گلکسی S24 اولترا

ظاهری جذاب و متفاوت گوشی سامسونگ گلکسی S24 اولترا

سال 2024 با معرفی پرچمداران جدید سامسونگ، یعنی گلکسی S۲۴ آغاز خواهد شد.

تاکنون در گزارش‌های مختلفی به مشخصات این دستگاه‌ها اشاره شده است و اکنون تصاویری منتشر شده که در آن‌ها طراحی گلکسی اس 24 اولترا با گوشی‌های پرچمدار سال‌های گذشته سامسونگ مقایسه شده است.

تغییرات گلکسی S۲۴ اولترا نسبت به دستگاه‌های قبلی

S23 اولترا در سمت راست و اس 24 اولترا در سمت چپ دیده می‌شود.

تغییر دیگر گلکسی اس ۲۴ اولترا نسبت به مدل‌های قبلی، به دکمه‌های پاور و تنظیم صدای دستگاه مربوط می‌شود که اکنون کمی پایین‌تر از موقعیت قبلی خود قرار گرفته‌اند.

گلکسی S۲۳ اولترا در راست و گلکسی S۲۴ اولترا در چپ.

یکی از ویژگی‌های مهم چند سال اخیر گوشی‌های اولترای سامسونگ اضافه‌شدن پشتیبانی از S-Pen بوده است که این روند از گلکسی S۲۱ اولترا آغاز شد. حالا سامسونگ در S۲۴ اولترا تغییراتی در این زمینه ارائه کرده است و همان‌طور که در تصویر زیر دیده می‌شود، بخش انتهایی قلم حالت تخت پیدا کرده است و می‌توانید آن را در حالتی که داخل دستگاه قرار گرفته است در تصویر زیر ببینید. انتهای قلم در مدل‌های قبلی S-Pen به‌صورت گرد طراحی شده بود.

علاوه بر این موارد، تصویر دیگری توسط Ice Universe منتشر شده است که S۲۴ اولترا را در کنار S۲۳ و S۲۲ اولترا نشان می‌دهد. نکته قابل‌توجهی که در این تصویر دیده می‌شود، تفاوت اندازه اس ۲۴ اولترا نسبت به S۲۳ اولترا است که به گفته این منبع، اندازه دستگاه نسل قبل ۱۶۳.۴ میلی‌متر و اندازه دستگاه آینده ۱۶۲.۳ میلی‌متر است. همچنین براساس ادعای او، عرض S۲۴ اولترا ۷۹ میلی‌متر و وزن آن ۲۳۳ گرم است.

هفته گذشته نیز تصاویر زنده گلکسی S۲۴ اولترا در کنار نسل قبلی منتشر شده بود که تغییرات طراحی آن را نشان می‌داد. براساس گزارش‌های قبلی، این دستگاه احتمالاً به چیپست اسنپدراگون ۸ نسل ۳ مجهز خواهد شد و ۱۲ گیگابایت رم و حداکثر ۱ ترابایت فضای ذخیره‌سازی خواهد داشت. همچنین اخیراً والپیپرهای سری گلکسی S۲۴ برای دانلود در دسترس قرار گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید